facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Напрямки діяльності

Розвиток дітей та молоді

Розвиток дітей та молоді

Розвиток дітей та молоді один із наших ключових напрямків. За мету, у цьому напрямку, ми ставимо здоровий психологічний розвиток дитини, захист прав дітей та молоді, розвиток інституцій що працюють з дітьми та залучення дітей до активної життєвої позиції. 

За час діяльності організації ми брали участь в проектах, спрямованих на інформування дітей та молоді щодо їх прав у різних сферах життя, психосоціальну підтримку та інтеграцію дітей в сім'ях внутрішньо-переміщених осіб, досліджували ситуацію щодо системи соціальної підтримки та наявності соціальних послуг для дітей, що виховуються в закладах інституційної опіки, та їхніх сімей, працювали на створенням позашкільних центрів для дітей, розвиток навичок випускників інтернатних закладів для повноцінного самостійного життя.


Проект: "Нова Оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених дітей у місті Києві та Одеській області"
Проєкт: "Модернізація системи соціальної підтримки населення в Україні"Здоров`я та добробут

Здоров`я та добробут

Ми реалізуємо проекти, щодо подолання соціально небезпечних захворювань, зокрема туберкульоз, ВІЛ/СНІД та інші, реформування медичної галузі на національному та місцевому рівні, налагодження міжгалузевої співпраці з метою впровадження пацієнт/клієнт-орієнтованого підходу, запровадження міжнародно-визнаних підходів в Україні.

У своїх проектах ми брали участь у впровадженні цифрових технологій для покращення прихильності до лікування туберкульозу, виявленні туберкульозу у внутрішньо переміщених осіб на Сході України, формуванні базових знань, вдосконаленні навичок роботи та підвищенні кваліфікації працівників соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у профілактиці ВІЛ споживачів ін'єкційних наркотиків.

Важливим є також залучення представників сфери бізнесу до подолання туберкульозу. Оскільки працюючі проводять більшу частину свого часу на роботі, саме місця їхньої роботі є одним з головних цільових місць, де туберкульоз має бути подоланий. До того ж, існує статистика, яка свідчить, що туберкульоз несе значні збитки для глобальної економіки. З цього приводу організація Stop TB Partnership створила ініціативу "Подолання туберкульозу - добре для бізнесу", з якою Ви можете ознайомитися.

Проект: "Ти маєш право знати про туберкульоз!"

Проект: "Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій в Україні"Захист громадянських прав

Захист громадянських прав

Ми реалізуємо ініціативи з розбудови спроможності щодо захисту прав вразливих верств населення, в тому числі організацій громадянського суспільства, установ та закладів, які надають послуги громадянам.

В наших проектах ми надавали юридичну підтримку внутрішньо-переміщеним особам, проводили інформування дітей та молоді щодо їхніх прав, забезпечували та лобіювали внесення в Державні стандарти надання соціальних послуг тих позиціи, що відповідають інтересам ВІЛ-позитивних людеи та їх організаціям, проводили діяльність щодо захисту прав людей, що живуть з ВІЛ.

Також в кінці 2018 року було нашою організацією разом з БО "Позитивні жінки" проведений аналіз становища жінок та дітей, яких торкнулась проблема ТБ, зокрема дослідження гендерної нерівності у наданні послуг, пов'язаних із туберкульозом, високий рівень стигми жінок, що належать до груп ризику, що унеможливлює отримання якісних послуг у сфері туберкульозу.

Проєкт: "Доступні юридичні послуги для ВПО — гарантія стабілізації та розвитку суспільного життя в країні"

Соціальні послуги

Соціальні послуги

Цей напрямок дуже важдивий для розвитку державних мереж місцевого самоврядування, соціального розвитку територій та громад, реформування галузі на національному та місцевому рівні, запобігання розповсюдженню соціально негативних явищ.

 

Проєкт: "Назустріч людям"

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України