facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Хто ми

Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я (LHSI) — неурядова міжнародна громадська організація, заснована 2002 року в Києві.

Місія LHSI

Сприяти сталому людському розвитку шляхом розширення доступу до соціальних послуг для груп ризику, вирішення проблем охорони здоров'я, забезпечення захисту дітей та розширення прав і можливостей молоді, а також сприяти гендерній рівності для кращого майбутнього.

Стратегічні цілі LHSI 2023-2024

1. Захист дітей та розширення прав і можливостей молоді: Створення та реалізація комплексних програм, спрямованих на захист прав дітей та розширення прав і можливостей молоді, сприяння їхньому зростанню та активній участі в житті суспільства.

2. Розширений доступ до медичних та соціальних послуг: Підвищити доступність основних медичних та соціальних послуг для постраждалих від війни громад, включаючи внутрішньо переміщених осіб, постраждалі сім'ї та особливо вразливих дітей, особливо тих, хто постраждав від війни в Україні. Впроваджувати та впроваджувати найкращі міжнародні практики, одночасно зміцнюючи можливості місцевих зацікавлених сторін.

3. Партнерство заради економічної стабільності, стійкості та гендерної рівності: підтримка соціально відповідальної співпраці між роботодавцями, працівниками, постраждалими громадами та державними установами. Удосконалити ініціативи та програми з безпеки на робочому місці, які сприяють гендерній рівності, сприяючи створенню сприятливого та інклюзивного робочого середовища для всіх, забезпечуючи узгодженість та економічну стабільність для емоційних спільнот та людей.

LHSI входить до партнерства Зупинимо туберкульозInternational Step-by-Step Association (ISSA) та Української мережі за права дитини

             

 

Кодекси поведінки та політики організації

З розробкою та прийняттям Кодексу етики LHSI має на меті чітко пояснити модель організаційної відповідальності, яку вона переслідує при виконанні своєї діяльності, у внутрішніх відносинах та у відносинах з різними «зацікавленими сторонами". Це для того, щоб зорієнтувати свої власні дії та дії наших співробітників відповідно до точки зору етики та запобігання незаконній та безвідповідальній поведінці. Цей документ, затверджений правлінням організації, окреслює етичні принципи, які повинні керувати діями членів, працівників та залучених надавачів послуг; він також встановлює вказівки та зобов'язання щодо поведінки, очікуваної нашою організацією, тими, хто там працює, і тими, хто співпрацює з нею на загальному рівні та в різних сферах втручання. Передбачається, що ці принципи, вказівки та зобов'язання щодо поведінки доповнюють етичні обмеження різних професій, що діють, чинні нормативні положення та встановлені договірні угоди.

З повним текстом Кодексу етики можна ознайомитися, завантаживши файл, опублікований нижче:

Кодекс етики та поведінки

Враховуючи те, що LHSI впроваджує проекти, спрямовані на розвиток і захист дітей, ми прийняли окрему політику щодо захисту дітей, яка доповнює й уточнює принципи викладені в Кодексі етики.

Політика захисту дітей

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України