facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10

E-mpowerYouth

                         

E-mpowerYouth — проект, спрямований на підвищення обізнаності українських підлітків щодо гендерно зумовленого насильства в мережі інтернет.

Проект, реалізується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я», БО «Об’єднання підлітків та молоді «Тінерджайзер», фондами OPORA (Нідерланди) та Pro-fil (Польща). Фінансується Європейським Союзом.

Тривалість проекту 24 місяці з 1 квітня 2025 року

Країни залучення Нідерланди, Польща, Україна

Мета проекту: сприяти безпеці в онлайн-середовищі внутрішньо переміщених осіб  та українських біженців в трьох країнах – Україні, Польщі та Нідерландах. Підвищити обізнаність молоді та батьків (або їх офіційних представників) про онлайн-ризики, власні цифрові права та стратегії запобігання гендерно зумовленого насильства в Інтернеті.

Головні завдання проекту

  • Впровадження методів розпізнавання та попередження гендерно зумовленого насильства в інтернеті серед партнерських організації та місцевих органів влади.
  • Поширення відомостей та засобів протидії насильству серед підлітків та їх батьків або опікунів
  • Створення безпечного онлайн-середовища
  • Адвокація правил безпеки в мережі інтренет та усунення прогалин в законодавстві

Е-mprowerYouth — інноваційна модель інтеграції цифрових інструментів з інтерактивними освітніми методологіями, адаптованими під потреби переміщеного населення, як в Україні та і в Польщі та Нідерландах.

В межах проекту Е-mprowerYouth відбудуться тренінги для спеціалістів, які зможуть консультувати підлітків та їхніх батьків, опікунів щодо попередження та протидії гендерному насильству в інтернеті. Будуть впровадженні онлайн програми щодо розпізнавання і способів уникнення булінгу та наслідків секстингу. Організовані воркшопи для підлітків та батьків, опікунів щодо гендерно зумовленого насильства та способів його попередження. Проведена медіакампанія в Україні, та серед спільнот українців Польщі та Нідерландів з поширення інформації про убезпечення від сексуалізованого насильства в мережі.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України