facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Навчання протидії сексуальному онлайн-насильству

У цьому розділі представлений до вільного використання Збірник (Toolkit) з профілактики онлайн насильства щодо дівчат-підлітків «Профілактика сексуальних домагань у мережі інтернет по відношенню до дівчат-підлітків», що базується на досвіді кількох наших проектів. 
Збірник забезпечує підготовку до проведення та тренінгів з цієї теми з метою заохочення підлітків до безпечної та відповідальної поведінки та матеріалами для роботи з підлітками й батьками.

До Збірника увійшли:

1. Посібник «Навчання протидії сексуальному онлайн-насильству щодо дівчат-підлітків. Посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми». Посібник рекомендовано до видання Вченою радою факультету педагогічних наук Львівського національного університету імені Івана Франка. Він також пройшов апробацію в усіх трьох пілотних областях проекту — Київ, Вінницька та Львівська області. Вище над цим описом ви можете передивитись та завантажити Посібник.

2. Буклет «Поради для батьків і опікунів з протидії онлайн-насильству сексуального характеру». Вище над цим описом ви можете передивитись та завантажити Буклет.

3. Два анімаційні навчальні відео для дітей (дівчата та хлопці): Які наслідки публікації оголеного селфі дівчини без її дозволу та Що робити, якщо твої оголені селфі опинились в мережі.

4. Також до Збірника входить адаптований українською мовою міжнародний онлайн інструмент роботи з дітьми CYBERSAFE (4 модулі), над яким працювали міжнародні та національні експерти.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України