facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Міжнародний день захисту дітей посеред війни

Сьогодні, 1 червня, 74-й рік як у світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Україна святкує його з 1998 року, але тільки сьогодні ми цей день можемо відчути в його справжньому сенсі. Бо масово стикаємося з порушенням прав дітей. На жаль, це виявляється в усіх сферах.

Сьогодні загинули діти під час атаки на Київ через чиюсь халатність стосовно укриттів. 

Або інше, коли в проведенні досліджень з виявлення латентної туберкульозної інфекції серед дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з місцевого бюджету Києва закупівля туберкуліну передбачається лише для мешканців громади, а сім'ї ВПО залишаються поза увагою. Завдяки проекту «Тобі слід знати про туберкульоз» ми змогли закупити 30 квантиферонових тестів для дітей ВПО, але ж це мусить бути вирішено на системному рівні.

Окремо стоїть питання примусової депортації українських дітей Росією, яке потребує постійного згадування на порядку денному. Натомість маємо, наприклад, Спільну заяву мережі нідерландських організацій щодо примусового переміщення, депортації та усиновлення українських дітей Росією, до якої долучилися лише кілька українських правозахисних ініціатив. АЛЕ це, передовсім, наша відповідальність і турбота!

Звісно, ми робимо багато щодо захисту дітей, ми працюємо і в сфері здоров’я з проектом «Тобі слід знати про туберкульоз», і в цифровій сфері у проекті «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті», і в інтеграційній з проектом «Ігровий центр в Україні». Й ми дякуємо нашим донорам за можливість це реалізовувати.

Але сьогодні, як ніколи, завжди є місця докладання зусиль щодо захисту кожної дитини. До чого і всіх закликаємо!

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України