facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Пам’ятка для соціального працівника

Команда проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, що опинились у складних життєвих обставинах» розробила Пам’ятку для соціального працівника «Ведення випадку латентної туберкульозної інфекції у дитини з сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах».

Брошуру розроблено на допомогу соціальним працівникам, які в рамках проєкту забезпечують соціальний супровід осіб у складних життєвих обставинах, Проте ця Пам’ятка буде корисною не лише соціальним працівникам, які беруть участь у проєкті, але й всім, хто так чи інакше допомагає сім’ям у складних життєвих обставинах. Що слід знати про туберкульоз і що таке латентна туберкульозна інфекція? Як запобігти захворюванню дитини на туберкульоз, який алгоритм профілактичного лікування туберкульозу в проєкті «Тобі слід знати про туберкульоз» і роль соціального працівника в цьому процесі — всі питання висвітлені в документі.

Нагадаємо, що Проєкт здійснюється МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» за фінансової підтримки МБФ @Альянс громадського здоров'я в рамках реалізації програми «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», яка реалізується за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Пам’ятка доступна для читання та завантаження в інформаційних матеріаліах проєкту на сайті LHSI "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я"

Ведення випадку латентної туберкульозної інфекції у дитини з сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України