facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Моніторинговий візит Вінниччиною

У жовтні 2003 року команда експертів МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» провели моніторинг діяльності за проектом «Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах» здійснила моніторинговий візит на Вінниччину.

Разом із вінницькими колегами — регіональним координатором з соціальної роботи, координатором зв’язків із медичними закладами, соціальними працівниками та спеціалістами ПМГ — відвідали м Бершадь, смт. Муровані Куриливці та безпосередньо Вінницю.

Під час візитів перевірили ведення та зберігання первинної документації, рівень знань соціальних працівників за скринінговою анкетою на туберкульоз (ТБ) та обговорили організацію співпраці соціальних та медичних працівників, яка в регіоні тісна й дуже продуктивна, завдяки чому виконуються всі індикаторі проекту на 100 відсотків.

_______________________________

Проект «Тобі слід знати про туберкульоз» реалізується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» (LHSI) за кошти гранту від The Global Fund через Альянс громадського здоров'я.Моніторинговий візит Вінниччиною
Моніторинговий візит Вінниччиною
Моніторинговий візит Вінниччиною
Моніторинговий візит Вінниччиною
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України