facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Робочі зустрічі: Львівщина на зв’язку

25 травня відбулась робоча зустріч команди МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) з документаторами та соціальними працівниками Львівської області в рамках проекту «Тобі слід знати про туберкульоз: Активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах».

Разом із Аллою Мельник, спеціалістом-аналітиком проекту, учасники проаналізували  виконання планових кількісних та якісних показників реалізації проекту за чотири місяці поточного року, обговорили питання щодо обліково-звітної документації у рамках проекту та порядок видачі мотиваційних наборів клієнтам проекту та інше.

Інна, Щукіна, НR-менеджер LHSI, зосередила увагу учасників зустрічі на особливостях проведення оцінки рівня знань соціальних працівників проекту фахівцями МБФ «Альянс громадського здоров’я», за підтримки якого реалізується проект.

А Роксолана Булах, фахівець з моніторингу проекту, обговорила з учасниками проблемні питання, які виникають при заповненні щоденних відомостей обліку скринінгу туберкульозу, анкет клієнтів, планів і звітів соціального супроводу дітей з латентною туберкульозною інфекцією.Робочі зустрічі: Львівщина на зв’язку
Робочі зустрічі: Львівщина на зв’язку
Робочі зустрічі: Львівщина на зв’язку
Робочі зустрічі: Львівщина на зв’язку
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України