facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Так! Ми можемо зупинитиТБ

Сьогодні 24 березня – у Всесвітній день боротьби з туберкульозом (ТБ) — завершується Місячник протидії ТБ, ініційований Партнерством «Зупинимо туберкульоз. Україна».

Цей день присвячений підвищенню обізнаності з проблемою туберкульозу та мобілізації зусиль з ліквідації глобальної епідемії ТБ. Тому знайдіть кілька хвилин хоча би для ознайомлення з симптомами та порядком дій при перевірці підозри та як захистити дитину від ТБ, наприклад, ось тут:

Плакат Симптоми ТБ (lhsi.org.ua)

Що робити у випадку підозри (lhsi.org.ua)

Як захистити дитину від ТБ (lhsi.org.ua)

Наші регіональні партнери в проекті «Тобі слід знати про туберкульоз» продовжують працювати з цією проблемою щоденно, не оглядаючись на війну та інші обставини. Під час відкритого нападу це взагалі героїчні зусилля.

Чого варта тільки робота медичної координаторки по дітям у Донецькому регіоні, яка й досі залишається на робочому місці в Бахмуті Олени Молчанової, або уважність соціальної працівниці Олени Виноградової, завдяки якій проведено скринінг, доведено до обстеження та виявлено ТБ у малолітньої дитини з передмістя Харкова, що випадково з мамою була в Харкові для отримання гуманітарної допомоги (й це в умовах неймовірних жорстких бомбардувань), чи надзвичайна турбота про клієнтів соціальних працівників Стрийського міського центру соціальних служб, куди звертаються багато внутрішньо переміщених осіб, у тому й тих, у кого виявляється ТБ та, зрештою, неймовірна історія сімей із Маріуполя, які ще до окупації розпочали лікування, а коли через окупацію, була повністю зупинена робота в Маріуполі. Проте, завдяки злагодженій співпраці соціальних працівників проекту, з 46 сімей, які перебували під супроводом працівників маріупольського регіону, були знайдені та взяті під соціальний супровід 33 сім’ї з дітьми іншими фахівцями проекту.

Сьогодні працюємо далі та віримо: Так! Ми можемо зупинити ТБ!

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України