facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Продовжуємо навчання

У рамках проекту «Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах», який реалізується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» (LHSI) за підтримки Альянсу громадського здоров'я, команда LHSI на постійній основі проводить зустрічі-навчання з соціальними працівниками залучених до проекту. Такі зустрічі мають на меті допомогти виконавцям удосконалити свої професійні знання та вміння, збільшити цілеспрямованість професійних дій.

Так, 14 вересня відбулася зустріч в онлайн форматі команди LHSI з соціальними працівниками міст Краматорська, Бахмута та Добропілля щодо вирішення складних професійних питань та підвищення ефективності виконання робочих задач.

В умовах воєнного часу команди соціальних працівників Донецького регіону не призупиняли роботу та продовжують реалізацію проекту з активного виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.

 

  

В ході робочої зустрічі учасники обговорили нагальні питання безпеки команд, актуалізували існуючі клінічні маршрути діагностики ТБ та латентної туберкульозної інфекції у дітей, а також провели аналіз результатів оцінки рівня знань виконавців проекту.

Соціальним працівникам також було презентовано новий розділ сайту LHSI Тобі слід знати про туберкульоз з навчальними відео з питань туберкульозу та його особливостей, та надано рекомендації по використанню цієї інформації для самостійного оволодіння знаннями та дистанційного навчання.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України