facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Удосконалюємо компетентність соціальних працівників: новий розділ сайту

Команда LHSI, розуміючи важливість отримання знань та практичних навичок виконавцями проекту з активного виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах «Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах», що реалізується за підтримки Альянсу громадського здоров’я, працює над створенням умов для неперервного професійного розвитку працівників та удосконаленням навчального процесу.

Важливим та обов’язковим елементом цієї діяльності стала розробка плану інформаційно-освітніх заходів на 2022 рік як інструменту організації освітньої діяльності. На підставі сформованого плану проводиться забезпечення соціальних працівників необхідними навчально-методичними та інформаційними матеріалами, забезпечується системність, послідовність та комплексність в проведенні навчання.

Для вдосконалення організації роботи по проекту, надання підтримки працівникам організовуються супервізії, робочі зустрічі із залученням експертів національного рівня з медичних та соціальних питань. Участь у відповідних заходах дає можливість фахівцям збагатитися фаховим досвідом, новими ідеями та підходами для підвищення ефективності та продуктивності своєї діяльності.

З метою з’ясування ефективності навчання LHSI був проведений моніторинг рівня знань соціальних працівників з використанням онлайн — сервісів. Результати тестування продемонстрували високий рівень знань виконавців проекту: середній бал опитаних дорівнює 9,79 з 11 максимально можливих.

За результати онлайн-тестування підготовлено інформаційно-аналітичну довідку з рекомендаціями по вдосконаленню освітнього процесу, оновленню тематик навчання, які найбільше відповідатимуть потребам учасників навчання.

На сьогодні одним із пріоритетів діяльності LHSI є пошук альтернативних способів навчання та розробка гнучких й адаптивних моделей освітнього процесу.

Наразі командою LHSI проводиться робота по створенню та наповненню нового розділу сайту Тобі слід знати про туберкульоз, які можуть бути використані соціальними та медичними працівниками для самостійного оволодіння знаннями та дистанційного навчання.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України