facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Соціальний фронт продовжує роботу

Команда LHSI за підтримки Альянсу громадського здоров’я продовжує реалізацію проєкту з активного виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах «Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах».

Оперативність і результативність роботи в нових умовах залежать від злагодженої роботи команд соціальних працівників. Про це йшлося на робочій зустрічі представників LHSI із соціальними працівницями міста Добропілля, яка відбулася 18 серпня в онлайн форматі.

Непереможні працівниці Добропільського міського центру соціальних служб забезпечують ефективне та якісне виконання завдань проєкту, навіть попри близькості їхнього міста до лінії фронту. До команди навіть долучилася ще одна соціальна працівниця. Їй провели первинний інструктаж, озвучили цілі та завдання проєкту, презентували обліково-звітну документацію.

У ході заходу учасниці обговорили нагальні питання безпеки команди та особливості надання соціальних послуг в умовах воєнного часу, розглянули існуючий алгоритм та клінічний маршрут діагностики латентної туберкульозної інфекції у дітей в Добропільській громаді, та вирішили інші важливі завдання.

На завершення робочої зустрічі соціальним працівницям було запропоновано взяти участь в онлайн тестуванні з питань туберкульозу та його особливостей.

Врахування результатів проведеного тестування допоможе нам визначити пріоритети у навчанні та вдосконалити освітній процес виконавців проєкту з активного виявлення туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.Соціальний фронт продовжує роботу
Соціальний фронт продовжує роботу
Соціальний фронт продовжує роботу
Соціальний фронт продовжує роботу
Соціальний фронт продовжує роботу
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України