facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Навчаємо нових учасників

Ми  продовжуємо розвивати проект «Тобі слід знати про туберкульоз: Активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах»  у Чернівецькій області. 20 липня спеціалісти команди проекту провели робочу зустріч із соціальними працівниками області з метою ознайомлення та узгодження алгоритму діяльності за проектом для покращення організації виявлення випадків ТБ серед людей, які опинились у складних життєвих умовах та є отримувачами соціальних послуг у соціальних службах, у т.ч. ВПО, малозабезпечені з практиками шкідливого вживання алкоголю, та діти з їх сімей.

Спеціалісти МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» навчали учасників зустрічі проведенню скринінгового анкетування для виявлення людей, які потребують обстеження на ТБ, проведенню анкетуванню СЖО щодо шкідливих практик вживання алкоголю та ефективній переадресації клієнтів до профільних ЗОЗ. Наша команда також ознайомила соціальних працівників з особливостями заповнення та ведення проектної обліково-звітної документації по проекту та всі разом обговорили особливості внутрішнього моніторингу у проекті.

У зустрічі взяли участь і Ніна Гладих, керівник проекту МГО  «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) та Світлана Бостан, директор Обласного центру соціальних служб Чернівецької області.

Проект «Тобі слід знати про туберкульоз»: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах» реалізує команда МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) за підтримки Альянсу громадського здоров’я.

   

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України