facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Проєкт «Тобі слід знати про туберкульоз…»: Краматорськ на зв’язку

Соціальні працівники та медики Краматорська продовжують роботу Проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз: Активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах», який реалізує МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я"(LHSI)  за підтримки Альянсу громадського здоров'я в рамках гранту Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, і в умовах сьогодення.

Не зважаючи на важку ситуацію в країні та місті, соціальними працівниками проекту надається гуманітарна та інформаційно-консультаційна допомога особам СЖО та ВПО, які є учасниками проекту. Сумісно з представниками медичного закладу, продовжується робота з виявлення випадків туберкульозу серед осіб та латентної туберкульозної інфекції серед дітей.

Працівники проекту надають вичерпні консультації з метою підвищення рівня обізнаності клієнтів щодо цих захворювань, необхідності своєчасного проходження обстеження з метою запобігання розвитку захворювань, а також виявлення їх на ранніх стадіях та призначення ефективного лікування спеціалістами.

Соціальними працівниками Краматорська організовано доведення груп людей, які є внутрішньо переміщеними особами, до лікаря, з метою проведення обстеження, як дорослих так і дітей. Під супровід взято сім‘ї, які перемістилися з міста Маріуполь, в яких є діти з латентною туберкульозною інфекцією. З ними налагоджено зв‘язок і надаються необхідні консультації та психологічна підтримка.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України