facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Ділимось досвідом

У рамках вебінару «Успішні приклади організації соціально-медичного супроводу на етапі виявлення та лікування туберкульозу» поділились з колегами з неурядового сектору власним досвідом забезпечення координації соціальних і медичних служб в процесі реалізації проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз». Вебінар відбувся згідно плану Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна».

Директорка МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» Ілона Єлєнєва представила динаміку проєкту за останні чотири роки в контексті розширення послуг, які надаються різним групам населення та модель соціального супроводу сім’ей у СЖО, діти з яких проходять профілактичне лікування ЛТІ, а також поділилась із учасниками новим досвідом співпраці з центрами соціальних служб: соціальний супровід сімей у СЖО, де діти отримують профілактичне лікування ТБ.

Після цього Ірина Кириченко, соціальна працівниця МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» й директорка Сватівського міського центру соціальних служб, розповіла про практику, результати й складнощі роботи з сім'ями у СЖО, в яких виховуються діти з ЛТІ, в місті Сватове Луганської області.

Дивіться виступи обох спікерок на цьому відеозапису з часової відмітки 1:14:08.

 Ділимось досвідом
Ділимось досвідом
Ділимось досвідом
Ділимось досвідом
Ділимось досвідом
Ділимось досвідом
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України