facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Лікування пацієнта зі смарт-боксом: Анатолій. Миколаївська область.

Сьогодні доступність цифрових технологій в процесі лікування важких хвороб часто не лише забезпечує комфорт пацієнта та лікаря, але й рятує життя. У на власному досвіді переконався Анатолій Скакун.

Анатолій мешкає в селищі Воскресенський Миколаївської області та має інвалідність 2 групи. І для нього участь у проєкті «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій» стала рятівним човном у вирішенні проблеми доступу до лікування.

Історія його хвороби починається з 2015 року. Він вилікувався того ж року, але в 2017 році у нього стався рецидив туберкульозу. Саме тоді у нього виявили хіміорезистентний туберкульоз з розширеною стійкістю легень і деструктивний туберкульоз поперекового відділу хребта.

Чоловік потребував термінового лікування. Але відстань від дому до амбулаторії і складність щоденних поїздок ставили під загрозу шанси на одужання.

28 березня 2019 року Анатолій взяв участь у проєкті, що здійснюється Представництвом організації PATH в Україні разом з МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» LHSI, «Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій в Україні», який допомагає лікарям контролювати прийом ліків пацієнтами дистанційно. Завдяки цьому й Анатолій отримав шанс повернутись до повноцінного життя.

«Мені дуже сподобалася ідея не відвідувати щоденно сільську амбулаторію. Був би дуже радий, якби можливість користування смарт-боксом з’явилася раніше!

Впевнений, що пацієнтам набагато зручніше лікуватися за допомогою цифрових підходів до лікування» — каже Анатолій.

 

14 травня Анатолій успішно закінчив лікування. 17 травня 2019 року переведений до категорії 5 групи 5.1 — «Вилікуваний».

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України