facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Всесвітній День Безпеки Пацієнта

Сьогодні, 17 вересня, Україна вперше проводить всесвітній день безпеки пацієнта!

У травні 2019 року на засіданні Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я держави-члени взяли на себе зобов'язання визнавати безпеку пацієнтів як одне з пріоритетних завдань і вжити усі необхідні дії для зменшення шкоди, що завдається пацієнтам в медичних установах. 

Як зазначають у ВООЗ, заподіяння шкоди пацієнтам є однією з провідних причин смертності та інвалідності в світі. Щорічно в стаціонарних медичних установах країн з низьким і середнім рівнями доходу відбувається 134 мільйони несприятливих подій, які стають супутніми чинниками 2,6 мільйона випадків смерті, а в країнах з високим рівнем доходу шкода при наданні стаціонарної допомоги наноситься кожному десятому пацієнту.

МГО "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" виказує свою підримку і рішучість дій у підвищенні безпеки пацієнта. Ми з 2002 року дбаємо про обізнаність суспільства і підвищення якості медичних послуг в Україні.
Зокрема, цього року у нас проходить проект: "Прихильність до лікування з використанням цифрових технологій в Україні" за підтримки Stop TB Partnership та TB Reach. Суть проекту полягає у покращенні якості життя хворих на туберкульоз людей та зменшенню мультирезистентності до ТБ за допомогою пристрою "смарт-бокс". Принцип роботи смарт-боксу у тому, що лікарі можуть дистанційно контролювати прийом ліків пацієнта, також пацієнт не має ходити кожень день за ліками до лікарні, яка знаходиться у сусідньому селі. Ці дії призводять до зниження ризику захворювання на мультирезистентний туберкульоз, підвищенню ефективності лікування і комфорту пацієнта.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України