facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Проєкт: "Доступні юридичні послуги для ВПО — гарантія стабілізації та розвитку суспільного життя в країні"

Мета проєкту: надання безкоштовної юридичної підтримки вимушено переміщеним особам спільно з міськими центрами соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді цільових міст проекту.

 

Період реалізації проєкту: 10.2015 - 02.2016.

 

Локація проєкту: м. Сєвєродонецьк, м. Лисичанськ, м. Київ.

 

Проведена діяльність за проєктом

Організацією був реалізований проект у мм. Київ, Сєвєродонецьк та Лисичанськ у плановому режимі після перших місяців його від початку. Було проведено 1004 правових консультацій для ВПО.

Продовжували поширювати інформаційну листівку про Проект у місцях потенційного перебування представників ЦА – територіальних центрах, поліклініках, лікарнях, управліннях праці та соціального захисту населення відповідних міст впровадження проекту. Це сприяло більш широкому інформування членів місцевих громад та збільшенню кількості звернень представників ВПО за консультаціями.

Почали проводити не лише індивідуальні а й групові консультації, наприклад у мм. Лисичанськ та Сєвєродонецьк Луганської області. Тематика консультування стала більш прикладною – як отримати субсидію, як юридично вірно винайняти квартиру тощо.

 

У рамках проекту було підготовлено брошуру для ВПО з найбільш актуальними юридичними питаннями: 

 

Грантодавець: за фінансової підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії в Україні.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України