facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

До уваги внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та організацій, які представляють інтереси ВПО!

Починаючи з 2014 року, LHSI докладає зусиль до організації/покращення надання соціальних та медичних послуг для ВПО. З 2016 року ми активно працюємо за напрямком виявлення туберкульозу серед ВПО. За цей час ідентифіковано цілу низку додаткових бар’єрів та недоліків, які перешкоджають доступу ВПО до гарантованих державою медичних та соціальних послуг на місцях. З 2017 року LHSI долучалась до заходів, спрямованих на включення представника ВПО, як уразливої групи населення, до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
 
І ось, в березні 2019 року Кабінет Міністрів України включив представника організацій, які представляють інтереси внутрішньо переміщених осіб, до складу Національної ради (Постанова Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 р. № 214).


Зараз важливо скористатись цією можливістю, тому:
110 представників ВПО Луганської і Донецької областей об’єдналися для того, щоб ефективніше відстоювати інтереси ВПО в контексті національних зусиль по боротьби з епідеміями ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу та підписали Меморандум про представництво в Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. За результатами голосування на цю посаду було запропоновано кандидатуру Єременко Ірини Володимирівни, директора Луганського обласного ЦСССДМ, яка з 2014 року вимушена була переїхати до м. Сєверодонецька та отримала статус внутрішньо переміщеної особи, а з 2018 року працює над забезпеченням доступу ВПО до медичних послуг, в т. ч. покращення доступу до послуг з виявлення туберкульозу у Луганській області в рамках проекту «Тобі слід знати про туберкульоз!» посилання. 
 
Звертаємось до усіх наших партнерських організацій, які представляють інтереси ВПО  на території України  та зацікавлені об’єднатися для того, щоб захищати інтереси ВПО у контексті викликів епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Україні з проханням підтримати наших партнерів у їх ініціативі та долучитися до підписання відповідного меморандуму. Це можна зробити, написавши до 22 серпня 2019 року на електронну пошту office@lhsi.org.ua листа з темою «Представник ВПО в НКР» та вказавши в листі, що ви підтримуєте кандидатуру Ірини Єременко, а також вказавши повну назву організації, контакти та дані її керівника. 

 

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України