Заради захисту дітей. Меморандум з Державною службою України у справах дітей
LHSI МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці і здоров’я» та Державна служба України у справах дітей уклали Меморандум про співпрацю і взаємодію. Підписали його у Києві в приміщенні Державної Служби її чільник Петро Добромільський та голова правління LHSI Наталія Лук’янова.
У документі йдеться про широкий спектр тем, які будуть спільно висвітлюватися і реалізовуватись. Задекларовані цілі амбітні – сприяти зменшенню кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, аби такі діти отримали шанс на повноцінне дитинство, потрапивши у родини; зменшення кількості дітей, які зазнали різних видів насильства; захист постраждалих від війни, дітей з особливими потребами. В документі також йдеться про моніторинг дотримання прав людини, захист дітей від онлайн-насильства, роботу над покращенням законодавства України.
В умовах війни захист дітей і їхніх інтересів стає наскрізним каменем політики української держави та організацій, які займаються проблемами неповнолітніх. Цей Меморандум– основа для співпраці, підґрунтя для розробки і втілення різноманітних заходів і спільних проєктів. Заради майбутнього і найбільшої цінності України – дітей - сторони погодили надавати одне одній всебічну підтримку.