facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Відбувся тренінг “Тобі слід знати про туберкульоз”

Власна безпека та підвищена увага до клієнта – вимоги до тих, хто реалізовує проект “Тобі слід знати про туберкульоз”. Для того, аби убезпечити соціальних працівників та налагодити роботу між ними та медичними службами, Альянс громадського здоров'я за участю LHSI організували тренінг. “Організація раннього виявлення туберкульозу серед внутрішньо переміщених осіб”.

Тренінг відбувся в Києві з 19 по 21 лютого 2019 року, в приміщенні готелю Братислава. За три дні навчання учасники – соціальні працівники Донецької, Луганської області та міста Харків – актуалізували власні знання про ТБ та відпрацювали мотиваційне консультування ВПО.

Зокрема, протягом тренінгу учасники ознайомились з трендами епідеміологічної ситуації щодо туберкульозу у світі та в Україні, розібрали існуючі міфи про туберкульоз. Пропрацювали схему виявлення туберкульозу серед ВПО, поновили в пам’яті правила ведення обліково-звітної документації в рамках проекту, попрактикували консультування, визначили маршрут клієнта в рамках алгоритму виявлення ТБ.

Як завжди на наших тренінгах, найбільше емоцій викликали інтерактивні вправи, групова робота та рольові ігри. Адже вони допомагають цеглинкам теорії трансформуватись в справжній фундамент практичної діяльності – фундамент мотивованого та безпечного (для соціальних працівників) виявлення туберкульозу серед внутрішньо переміщених осіб!

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України