facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Продовження співпраці із громадою міста Ржищів

4 травня у міському будинку культури Ржищева працівники МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» провели зустріч із представниками міської громади. Метою зустрічі стало обговорення стратегічних пріоритетів розвитку Ржищівської громади та підготовка до написання заявки до Європейської комісії спільно з МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я».    

            

На зустрічі були присутні 16 учасників, які представляли: Ржищівську міську раду, раду ветеранів, промисловий сектор, міський центр зайнятості, міську лікарню, відділ освіти, молодіжні та студентські ради. Також у заході приймав участь міжнародний експерт з муніципального розвитку – Ян Едвін Ваандерс. 

Учасники обговорили «болючі» для міста питання та шляхи їх вирішення. Також вони працювали в групах, де презентували свої плани з покращення інфраструктури міста і підвищення його привабливості для туристів та інвесторів.          

Після презентації групових робіт учасники обрали пріоритетні напрямки розвитку міста, для того, щоб долучити їх до заявки, яка буде направлена до Європейського Союзу.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України