facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Розпочато реалізацію нового проекту

З 1 липня МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) за фінансування Фондом Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні розпочала новий проект із запобігання сексуальному насильству в Інтернеті проти дівчат-підлітків «CyberSafeGirls: цифрова безпека українських дівчат».

Діяльність проекту зосереджена на попередженні сексуального насильства в Інтернеті дівчат-підлітків (13-17 років), освіті та вихованні обізнаності захисників і спеціалістів дітей, батьків та вихователів в Київській, Харківській та Вінницькій областях.

Проект працюватиме на підвищення обізнаності, навчання, консультування та підтримку дівчат-підлітків у всіх дитячих установах, молодіжних таборах, спортивних та молодіжних клубах, школах, притулках та групах соціальних мереж шляхом впровадження сучасних моделей запобігання сексуальному насильству в Інтернеті, популяризації безпечні та здорові стосунки.

А також у рамках проекту буде надано 3 (три) мікро гранти місцевим НУО в цільових регіонах для можливості надання інформації та консультацій підліткам, підтримки рівних або навчання для дівчат, які зіткнулися з сексуальним насильством в Інтернеті та шукають такої підтримки. Гранти також будуть спрямовані на залучення хлопчиків і дорослих до онлайн і офлайн освіти.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України