facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Засідання Кластеру захисту дітей

У 2016 році МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) стала учасником Кластеру захисту дітей у Києві, підписала та прийняла положення щодо захисту дітей.

На засіданні, яке відбулося 7 червня 2017 року у Києві була поширена інформація про новини проекту «Нова Оселя», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. У ході засідання особлива увага приділялася потребам розвитку соціально-психологічних послуг дітям, які постраждали унаслідок військових дій. Олена Січкар, експерт LHSI з моніторингу, запросила учасників кластера ознайомитися з послугами, які можна отримати у місті Києві та які розвиває LHSI за допомогою проекту «Нова оселя».

Суб-кластер (кластер) захисту дітей входить до кластерної системи, яка була активована в Україні із настанням військового конфлікту. Ця система поєднує всі організації ООН, які займаються питаннями надзвичайної ситуації в Україні, а також громадські організації, державні структури, міжнародні організації та ін. Кожен кластер відповідає за одну сферу роботи. Так існують кластери води та санітарії, харчування, здоров’я, захисту прав людини та інші. Суб-кластер захисту дітей є складовою частиною кластеру захисту прав людини. Мета цього суб-кластеру– координувати діяльність всіх організацій, що працюють із сім’ями, які так чи інакше постраждали від конфлікту – переселенці, люди на прифронтових територіях, приймаючі спільноти. Кластер – це форум для обміну досвідом та інформацією. Кластер захисту дітей очолює Дитячий фонд ООН – ЮНІСЕФ.

 

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України