facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Результати перших чотирьох місяців року

У лютому, команда МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) продовжила впровадження ефективного алгоритму взаємодії соціальних і медичних служб для забезпечення безперешкодного доступу до діагностики та лікування ТБ людям з цільових уразливих груп завдяки підтримці БФ «Альянс громадського здоров’я» в рамках проекту «Тобі слід знати про туберкульоз».

Нагадаємо, що у 2024 році цільовим групами визначені внутрішньо переміщені особи та особи, які вийшли з місць позбавлення волі протягом двох останніх років. А територіально цього року проект охопив Харківську, Чернівецьку, Донецьку, Вінницьку, Львівську області та місто Київ.

Цього року ми змогли запровадити мотиваційні сертифікати на покупку засобів гігієни або продуктів харчування, а також активно домовлялися з партнерами та використовували мобільні Кабінети медичної рентгендіагностики в Києві та Львові. Це дозволило наблизити послуги скринінг-анкетування щодо симптомів туберкульозу (ТБ), консультації лікаря-фтизіатра та обстеження до ВПО, а також мотивувати звернення до медичних закладів щодо діагностики.

Таким чином, за перші чотири місяці скринінг-анкетуванням було охоплено 4186 осіб, а 1901 особа звернулась до медичного закладу щодо діагностики. При цьому клієнти проекту отримали 430 мотиваційних сертифікатів. І загалом за період виявлено та верифіковано 19 випадків ТБ.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України