facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Спільними зусиллями

У лютому 2024 року спеціалістки LHSI під час моніторингу діяльності за проектом «Тобі слід знати про туберкульоз» у Львівській області спланували спільні зусилля з покращення виявлення туберкульозу серед ВПО — мешканців прихистків та інших закладів тимчасового розміщення. Залучили до співпраці нових партнерів — представників притулків для ВПО.

Вже у квітні Центр легеневого здоров’я надав для проведення обстеження ВПО два мобільних Кабінети медичної рентгендіагностики, фахівці Львівського обласного центру соціальних служб, які залучені до реалізації проекту «Тобі слід знати про туберкульоз» у Львівському районі, проводили скринінгове опитування на визначення симптомів туберкульозу серед ВПО та у разі позитивного результату скеровували клієнтів до лікаря-фтизіатра, який проводив консультування та направляв на обстеження. Цього разу акція стосувалась внутрішньо переміщених, які проживають у прихистках для ВПО: Центр «ЯМаріуполь», прихисток «Твоя опора» та Відділення центру соціально-психологічної допомоги Львівського обласного центру соціальних служб. Після отримання результатів кожен клієнт ВПО також отримав заохочення у вигляді мотиваційного сертифікату на покупку засобів гігієни або продуктів харчування.

А наприкінці травня соціальні працівники знову завітали до прихистку для ВПО — Центр «ЯМаріуполь» з Кабінетом медичної рентгендіагностики.

В результаті за результатами перших чотирьох місяців року у Львівській області скринінговим анкетуванням було охоплено 1409 осіб, до медичного закладу щодо діагностики звернулося 639 осіб, а мотиваційні сертифікати отримали 145 осіб.

За цей період виявлено та верифіковано 1 випадок туберкульозу (ТБ).

__________________________

Проект «Тобі слід знати про туберкульоз» впроваджується LHSI з 2018 року за кошти The Global Fund через Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health.

 

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України