facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Екскурсія для дітей на 5-й канал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 липня у рамках проекту «Нова оселя», який реалізується за фінансової підтримки Євросоюзу та завдяки сприянню   Національної Організації Скаутів України, шістнадцятеро учасників Національного скаутського Джамборі відвідали 5-й   канал з екскурсією. Усі скаути, вже мають певний бекґраунд у галузі журналістики, тому така екскурсія була не просто   цікавою, але й корисною для майбутніх медівників.  

Під час екскурсії скаути дізналися про історію та специфіку роботи 5-го каналу. Юні журналісти отримали можливість   поспілкуватися з кореспондентами, задати питання редакторам та, навіть, зробити селфі з ведучими. Учасники   Джамборі відвідали журналістський нюзрум, та на власні очі побачили, як створюються новини на телебаченні. Тут їм   розповіли про особливості зйомки та монтажу сюжетів та програм, про формування та порядок матеріалів випуску, а   також про специфіку роботи регіонального та міжнародного відділу новин.                                                               

 У одній із новинних студій каналу, скаути також мали змогу самі записати на відео невеличкий ролик з ведучою та   гостями.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України