facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Моніторинговий візит: Львівщина

У лютому 2024 року розпочався новий рік впровадження проекту «Тобі слід знати про туберкульоз» у м. Києві, Львівській, Вінницькій, Чернівецькій, Харківській та Донецькій областях.

13 березня 2024 року директорка МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) Ілона Єлєнєва та програмна спеціалістка Алла Мельник провели моніторинг діяльності за проектом «Тобі слід знати про туберкульоз» у Львівській області. Фахівчині відвідали партнерські організації та провели робочі зустрічі за проектом у Львівському обласному центрі соціальних служб, КНП ЛОР «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний центр», під час яких обговорили плани оптимізації роботи проекту в регіоні у 2024 році, провели перевірку ведення та зберігання первинної документації, перевірку рівня знань соціальних працівників за скринінговою анкетою щодо туберкульозу (ТБ), обговорили плани виконання індикаторів у І півріччі та взаємодію соціальної служби і спеціалістів з організації доступу до ПМГ, які надають послуги з координації діагностики та виявлення ТБ серед цільової групи проекту.

Загалом, моніторинговий візит був дуже насичений: спланували спільні зусилля з покращення виявлення туберкульозу серед ВПО — мешканців прихистків та інших закладів тимчасового розміщення. Залучили до співпраці нових партнерів — представників притулків для ВПО.

Цього року працюємо фокусно: більше уваги до місць скупчення ВПО, проводитимемо інструктажі з інфекційного контролю не тільки для наших соціальних працівників, але й запрошуємо партнерів з прихистків, сприятимемо злагодженій роботі пересувних флюорографів, доставляючи послугу з ТБ-скринінгу до дверей помешкань ВПО.

Нагадаємо, що минулого року завдяки командам соціальних працівників виявлено 396 випадків ТБ, у тому числі 14 — серед дітей.

Проект «Тобі слід знати про туберкульоз» впроваджується LHSI з 2018 року за кошти The Global Fund через Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health.Моніторинговий візит: Львівщина
Моніторинговий візит: Львівщина
Моніторинговий візит: Львівщина
Моніторинговий візит: Львівщина
Моніторинговий візит: Львівщина
Моніторинговий візит: Львівщина
Моніторинговий візит: Львівщина
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України