facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Наметові табори у рамках проекту "Нова оселя"

Цього літа у рамках проекту «Нова оселя», який реалізується за фінансової підтримки Євросоюзу, проходить серія наметових таборів для дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб.

Табори організовує партнер проекту – Національна Організація Скаутів України. 

1-10 липня на території заповідника «Тузлівські лимани» поблизу села Миколаївка Одеської області, відбулося таборування юних Скаутів та дітей, які потрапили до табору за направленням соціальних служб. Біля 120 учасників проекту весело та цікаво провели десять незабутніх днів біля моря.

Програма табору включала в себе походи, екскурсії, дискотеку біля моря, скаутські випробування сили волі та фізичне загартування, чергування на кухні та фестивалі талантів. Не забували учасники табору і про добрі справи – будували гнізда для птахів у заповіднику. 

Але найголовніше – тут діти знайшли справжніх друзів, навчилися цінувати підтримку дорослих,  виявляти лідерські якості та допомагати тим, хто цього потребує! Літо перейшло свій екватор, але таборування триває. Попереду ще дві зміни таборів у Черкаській області поблизу Корсунь-Шевченківського. Загалом за літній сезон за кошти проекту «Нова оселя» має оздоровитися 330 дітей ВПО.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України