facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

LHSI увійшла до International Step-by-Step Association (ISSA)

Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) стала членом Міжнародної Асоціації, що об’єднує професіоналів і партнерів задля сприяння цілісному розвитку дітей раннього віку в Європі та Центральній Азії — International Step-by-Step Association (ISSA).

Місія ISSA — працювати як навчальна спільнота, що залучає провідних експертів з раннього дитинства в Європі та Центральній Азії. Об'єднувати професіоналів та партнерів для справедливого надання високоякісних послуг для дітей раннього віку. Кидати виклик існуючим знанням та практиці та спільно конструювати нові підходи та моделі.

Асоціація була створена 1999 року в Нідерландах. Офіси ISSA розташовані в історичній будівлі, яка колись функціонувала як дитячий будинок. Заснований у 1593 році, він закрив свої двері як дитячий будинок у 1960-х роках. У травні 2010 року відремонтований дитячий будинок знову відкрився як Kinderrechtenhuis Nederland (Будинок прав дитини, Нідерланди). Крім ISSA, в будівлі є свої офіси ще кілька організацій, які працюють з дітьми та молоддю та для них.

У вересні цього року експертна група проекту LHSI «Ігровий центр в Україні» (PalyHub in Ukraine) взяла участь у конференції The ISSA Connects For Learning event. ISSA в Хорватії. Українська експертна група представила колегам із різних країн власні перші напрацювання проекту «Ігровий центр в Україні» (PalyHub in Ukraine).

Зі свого боку, LHSI у цій мережі очікує не лише плідного обміну досвідом, але й співпраці щодо сучасних викликів стосовно дітей.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України