facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Тренінг в Італії: результати

 Команда з України відвідала другий тур тренінгу з неформальної освіти неподалік міста Орвієто. Цього разу тренери та персонал Иль Церкозіно, окрім тренінгів, влаштували незабутню подорож містом Орвієто та його пам’ятними місцями. Окрім того, що учасники вчилися пізнавати себе,  працювати у команді, удосконалювати свої знання щодо таких проблем  як еміграція, іміграція та расизм, вони відвідали  багато кулінарних і ремесельних майстер-класів. Всі мали змогу власноруч приготувати  справжню італійську пасту або виліпити цікаві вироби із глини.

    Місце проведення тренінгу знаходилося глибоко у горах, на відстані 15 кілометрів від міста. Це був великий дім перебудований та переоблаштований під потреби людей командою Cerquosino Artemide. Побут у будинку будувався на принципах сортування та переробки сміття.  Все сміття сортувалося на 4 типи: біологічні відходи, папір, пластик та скло. Воду брали з гірської річки, а щоб прийняти душ треба було підготувати  дрова і підігріти воду. Все це нагадувало життя переселенця у іншій країні з її правилами та традиціями. Інтернет та інші канали комунікації були відсутні - це поглибило інтерес до тренінгу.

      Вільний час не залишав учасникам багато можливостей: всі спілкувалися, грілися під вогнищем, грали в ігри, співали під гітару або займалися хатніми справами. Скоріше це був великий плюс ніж маленький мінус, адже всі учасники змогли розкритися один одному і підтримувати це тепле середовище до самого від’їзду.

     Від обличчя Української команди висловлюємо велику вдячність організації «Association Artemide», тренеру – Барбарі Коломбо, всім хто брав участь у організації тренінгу, і всім учасникам за те що за час тренінгу ми встигли стати великою інтернаціональною родиною!

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України