facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Розпочинаємо підготовку кадрів Ігрового Хабу

3-4 травня відбувся тренінг для тренерів «TOY для інклюзивного навчання» в рамках нового проекту МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI), головною метою якого є започаткування Play Hub (Ігрового Хабу) в Києві, де діти та сім'ї внутрішньо переміщених осіб отримають психосоціальну підтримку, доступ до ігор та навчальних заходів, доступ до можливостей соціалізації, спеціалізовану підтримку в галузі освіти, охорони здоров'я, знайомство зі своєю новою громадою.

Це перший Play Hub в Україні, який LHSI у співпраці з International Child Development Initiatives (ICDI, Нідерланди) започатковує за підтримки благодійної організації Porticus.

Перший тренінг у рамках проекту проводився для тренерів з метою побудови основ для розуміння підходу TOY для інклюзії та того, як запустити Play Hub (ігровий центр).

Учасники розвивали знання про важливість раннього віку та роль гри в розвитку дітей, принципи підходу TOY для інклюзії та мету програми, те, як можна створити Play Hub у своїй спільноті і зробити свій внесок у розробку плану та про важливість навчання між поколіннями. Окрім того, вони змогли поставити запитання до запрошених спікерів зі Словакії та Угорщини.

Зазначимо, що Ігрові хаби TOY for Inclusion — це інклюзивні неформальні освітні простори для дітей та сімей на базі громад. Вони особливо піклуються про те, щоб залучати маленьких дітей (0-10 років) з вразливих груп, які ростуть у складних життєвих обставинах.

Перший такий Ігровий центр в Україні створюється МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) у співпраці з організацією з Нідерландів «Міжнародні ініціативи розвитку дитини» (ICDI) на базі Центру «Родинний дім» у Києві.Розпочинаємо підготовку кадрів Ігрового Хабу
Розпочинаємо підготовку кадрів Ігрового Хабу
Розпочинаємо підготовку кадрів Ігрового Хабу
Розпочинаємо підготовку кадрів Ігрового Хабу
Розпочинаємо підготовку кадрів Ігрового Хабу
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України