facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Проект: «Тобі слід знати про туберкульоз: Діагностика туберкульозу серед представників груп ризику у Закарпатській області»

Проект: Тобі слід знати про ТБ: Діагностика туберкульозу серед представників груп ризику у Закарпатській області

Термін реалізації проекту: з лютого по грудень 2014 року

Фінансування: ВБО «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій», 9 раунд гранту Глобального Фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Основна мета: Активізація виявлення випадків захворювання на туберкульоз у Закарпатській області серед осіб та сімей, які належать до груп високого ризику захворювання на туберкульоз, а саме: ЛЖВ, наркозалежні, бездомні, особи, звільнені з місць позбавлення волі протягом 2-х років.

Географія реалізації проекту: Закарпатська область (Берегівський, Виноградівський, Мукачівський, Іршавський, Пречинський, Тячівський та м. Ужгород),

Запланована діяльність: Проектом заплановано покращення діагностикиNakleika туберкульозу серед груп високого ризику щодо захворювання на туберкульоз в Закарпатській області шляхом налагодження системи переадресації клієнтів розгалуженої мережі місцевих центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Закарпатті, які мають підвищений ризик захворювання на туберкульоз та/або з симптомами ТБ до медичних закладів області. Проектом запланована підтримка соціального працівника для здійснення мотивації важкодоступних клієнтів із числа ЛЖВ, наркозалежних, бездомних, звільнених із місць позбавлення волі для проходження діагностики туберкульозу. Всього заплановано охопити проектом щонайменше 400 таких клієнтів.

Діяльність за проектом сприятиме роботі волонтерського руху та активізації діяльності лідерів спільнот Закарпатській області з метою привернення уваги до проблеми туберкульозу та налагодження системи надання послуг соціального супроводу особам, які мають підвищений ризик захворіти на туберкульоз.

За додатковою інформацією, звертайтеся до МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за адресою м. Київ 01042, б-р Дружби народів 21, кв 2, www.lhsi.org.ua за тел.: + 38044 5282127, 5360362 або по e-mail: office@lhsi.org.ua

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України