facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Робоча зустріч із командами Вінницького регіону

Для забезпечення ефективного виконання завдань проєкту з активного виявлення туберкульозу та з метою підтримки мотивації до роботи соціальних працівників, 14 жовтня 2022 року відбулася чергова робоча зустріч представників  МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) з командами Вінницького регіону.

Слід зазначити, що LHSI на регулярній основі проводить навчальні заходи, робочі зустрічі з персоналом задля створення відповідних умов для розвитку їх професійних компетенцій, оволодіння знаннями та навичками, необхідними для досягнення мети й завдань проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах», що реалізується за підтримки Альянсу громадського здоров'я.

Під час заходу були розглянуті питання, що стосуються практичної діяльності соціальних працівників: встановлення контакту з отримувачами послуг з числа цільових груп проєкту, врахування їхніх соціально-психологічних характеристик та індивідуальних потреб, факторів структурного ризику захворювання на туберкульоз, змісту та особливостей соціальної послуг для кожного отримувача.

Окремо зупинилися на особливостях використання рекомендованого ВООЗ інструменту скринінгу для виявлення розладів, пов’язаних зі споживанням алкоголю у людей й на тесті AUDIT. Відповідаючи на запитання тесту AUDIT, можна отримати певну картину потенційних ризиків і небезпек, пов'язаних із алкоголізмом, та виявити схильність до алкогольної залежності.

Також, в ході робочої зустрічі виконавці проєкту отримали рекомендації стосовно покращення організації процесу надання послуг, оптимізації навантаження членів команд, попередження й ефективного розв'язання спірних ситуацій, ведення обліково-звітної документації.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України