facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Розпочинаємо проект у Вінницькій області

Незламна команда LHSI продовжує розвивати проект «Тобі слід знати про туберкульоз: активне виявлення випадків туберкульозу серед осіб, які опинились у складних життєвих обставинах». Цього разу стартували діяльність у Вінницький області, де наприкінці вересня відбулась робоча зустріч із усіма задіяними учасниками.

За даними Міністерства соціальної політики України, у Вінницькій області наразі перебуває найбільша кількість переміщених осіб. При тому, що населення регіону до того складало вже 1,5 мільйона мешканців. І, враховуючі різке збільшення населення й те, що історично спалахи туберкульозу відбуваються в умовах воєн, рішення регіональних спеціалістів доєднатися до проекту стало цілком обумовленим. Адже у таких умовах люди з туберкульозом стали ще вразливішими через загрози переривання лікування або через несвоєчасну діагностику захворювання. Багато клієнтів були вимушені покинути свої домівки та шукати не лише притулку, а й лікування у безпечніших регіонах.

Робоча зустріч щодо реалізації проекту пройшла дуже продуктивно. А також був підписаний Меморандум про співпрацю між між директоркою Центру соціальних служб Вінницької області та МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI).Розпочинаємо проект у Вінницькій області
Розпочинаємо проект у Вінницькій області
Розпочинаємо проект у Вінницькій області
Розпочинаємо проект у Вінницькій області
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України