facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Продовжуємо активну діяльність проєкту

Відновлюємо активну діяльність проєкту «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті» за фінансування Європейського Союзу», який було розпочато у січні цього року

Так, у вересні команда LHSI провела робочі зустрічі в Києві та у Вінниці з представниками Служб у справах дітей та управлінь ювенальної поліції. Під час зустрічей було проезентовано сам проект і те, що вже зроблено від початку року, а також обговорили запити й проблемні питання щодо можливості забезпечувати цифрові права дітей та створювати ефективні сучасні інструменти реагування на жорстоке поводження з дітьми в Інтернеті.

Крім того, домовились про подальші кроки та створення й поширення алгоритму зі звернення дітей та батьків та реагування них в превентивному порядку.

Проєкт фінансується Європейським Союзом і впроваджується консорціумом організацій громадянського суспільства Всеукраїнською благодійною організацією Український фонд "Благополуччя дітей", Всеукраїнський громадський Центр "Волонтер" та LHSI "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я".

https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine_uk

https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine

https://lhsi.org.ua/

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України