facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Здоров’я кожної дитини має значення

У квітні 2022 року до гуманітарного штабу Добропілля, за власними потребами, звернулась Ірина з сином Сашком (5 років). Вона без остраху та з цікавістю погодилась пройти скринінгове опитування, результати якого виявилися негативним. Але жінка хвилювалась за свого сина. Як стало відомо зі слів матері, вона постійно зайнята: сина виховує сама та працює, а після початку війни втратила роботу і перебуває у відчаї та переймається, що не може дати ради своїй дитині. Тоді вона ще не розуміла, що цей день став переламним в її безвихідному сьогоденні.

Після проведеного обстеження дитини лікарем, результатом якого стало виявлення ЛТІ, дитині призначено лікування, а матері запропоновано психосоціальний супровід їх родини. В ході супроводу з матір’ю проводились мотиваційні бесіди щодо дотримання схеми лікування, подолання складних життєвих обставин, які виникли у родини. Надано ряд консультацій та рекомендацій направлених на формування навичок самостійності та відповідальності, підвищення рівня батьківського потенціалу.

На даний час родина продовжує перебувати під супроводом, лікування дитини триває. За сприянням спеціаліста, який супроводжує родину, мати налагодила відносини з рідними, які в цей нелегкий час почали підтримувати та допомагати сім’ї. В свою чергу спеціаліст і надалі буде продовжувати всю необхідну роботу з сім’єю за планом супроводу.

Бажаємо Ірині сил, впевненості у собі, віри у ЗСУ та у завтрашній день. А Сашкові рости добрим, сміливим та здоровим.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України