facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

І одна в полі — воїн. Проект «Тобі слід знати про туберкульоз». Добропілля

Сьогодні ще гостріше постає питання у наданні комплексних і своєчасних соціальних та медичних послуг щодо консультування, психологічної підтримки, належної діагностики та лікування туберкульозу найбільш вразливих верств населення Добропільської громади.

За останні три місяці звичайний ритм та спосіб життя змінився у кожного громадянина нашої держави. Люди рятують своє життя, майно, намагаються отримати кошти для підтримки та існування своєї родини, слідкують за подіями у країні, намагаються допомогти іншим, але нехтують власним здоров’ям, навіть при наявних симптомах хвороби та вчасно не звертаються до лікаря. З огляду на всі ці фактори спеціалісти Добропільського міського центру соціальних служб посилили роботу у напрямку профілактики та виявлення ймовірних випадків туберкульозу серед осіб, які були вимушені тимчасово переїхати з інших міст (ВПО) та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах (СЖО).

Нажаль у квітні 2022 року основна кількість спеціалістів Добропільського МЦСС були вимушені виїхати за межі Донецької області.

Але у місті Добропіллі залишилась спеціалістка, яка працює ще завзятіше та продуктивніше. Розуміючи, що в цей час, як ніколи, люди потребують її підтримки та послуг, майже щодня, за будь-яких погодних умов, на попутних автівках або пішки (бо міський транспорт не курсує містом), попри небезпеку (бо місто вже не раз зазнавало ракетних обстрілів), вона добирається до місць великого скупчення людей (Управління соціального захисту населення, Гуманітарний штаб, відділення Ощадбанку та ін.), консультує та проводить скринінг, а за потреби — направляє людей до лікаря. Завдяки плідній співпраці з лікарем-фтизіатром, яка теж залишилась у місті та продовжує працювати, проводиться якісна робота зі своєчасної діагностики та виявлення ТБ.

Не зважаючи на небезпечну ситуацію та складність подальшої роботи в цьому напрямку, мета та завдання проєкту продовжують реалізуватися на території Добропільської територіальної громади.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України