facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Бот Teena допоможе при онлайн насильстві

Де просто зараз знаходиться ваша дитина? Може вона сидить з вами поруч в коридорі, а може в своїй кімнаті в безпечному місці. Так чи інакше, скоріш за все вона більше часу, ніж раніше, проводить в Інтернеті. А ще, вона абсолютно точно набагато вразливіша, чим раніше, набагато складніше справляється з емоціями та може легко потрапити в пастку в пошуках друзів чи підтримки в Інтернеті.

Діти легко довіряють тим, кого навіть не бачили, діляться секретами, закохуються та навіть вивчають власну сексуальність. І добре, якщо по ту сторону екрану надійна людина. Але якщо ні? Підлітки нерідко стикаються з сексуальним насильством онлайн. І дівчата, і хлопці. Іноді вони стають жертвою, а іноді самі беруть участь в жартах, які комусь згодом можуть коштувати надто дорого.

Саме тому, аби попередити насильство в інтернеті, команда проекту «Кібербезпека для підлітків» створила чат-бот, який допоможе підліткам дізнатися про різні види сексуального насильства онлайн, перші ознаки та що робити, якщо щось пішло не так.

Знайомтеся з ботом Teena, розповідайте дітям та друзям, дізнавайтеся самі.

Та звертайтеся по допомогу, якщо вона потрібна.

Нагадаємо, що Проєкт «Кібербезпека для підлітків» впроваджується Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів через Фонд Прав Людини.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України