facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Рекомендації Альянсу громадського здоров’я щодо роботи проектів за підтримки Глобального Фонду

До уваги партнерів і учасників проекту «Тобі слід знати про туберкульоз» пропонуємо рекомендації Альянсу громадського здоров'я щодо роботи проектів за підтримки Глобального Фонду.

LHSI свого боку вживає заходи для проведення нарахувань і виплат у найближчий можливий час. У разі змін – будь ласка повідомляйте програмних фахівців!

Тримаємось!

Базові попередні рекомендації для субреципієнтів в зоні ООС та в інших регіонах в умовах воєнного стану:

1. Безпека персоналу та клієнтів проектів в умовах зухвалої військової агресії з боку РФ та оголошеного у державі воєнного стану має бути головним пріоритетом при виконанні програм працівниками НУО.

2. Оскільки в різних областях ситуація суттєво відрізняється, прохання чітко дотримуватися вказівок органів влади/ військового керівництва.

3. У разі виникнення загрози життю та здоров’ю працівників НУО діяльність НУО щодо роботи з клієнтами (на аутріч, стаціонарних пунктах, МА тощо) рекомендуємо пере форматувати або повністю припинити до стабілізації ситуації. У разі введення змін у формат та розклад роботи проектних сервісів при першій можливості слід повідомити програмного фахівця Альянсу щодо наявності таких загроз та вжитих відповідних адаптаційних заходів.

4. Персоналу проектів психо-соціального супроводу ЗПТ рекомендується сприяти максимальному розвантаженню персоналу та забезпечення усіх пацієнтів максимальним (на 10-15 днів) запасу препарату ЗПТ для самостійного прийому (з об’єктивних підстав крайньої необхідності, воєнного часу, задля забезпечення безперервності життєво-важливого лікування).

5. Працівникам проєктів психо-соціального супроводу пацієнтів з ТБ забезпечити видачу препаратів пацієнтам на руки на 10-14 днів та, за можливості, проводити дистанційний контроль за прийомом препаратів або телефонні нагадування.

6. За наявності можливості оперативно організувати оплату заробітної плати персоналу та інших виплат залученим особам за лютий 2022 включно 7. Під час внесення змін до нового формати роботи слід також адаптуватись до нових нагальних потреб клієнтів. Зокрема, рекомендується видача бажаючим клієнтам профілактичних матеріалів, що поставляються для виконання програмних напрямків Альянсу, зі стаціонарних пунктів у збільшеній кількості/на більш тривалий термін.

8. У разі необхідності введення відповідних режимних обмежень на певній території слід вжити заходів задля забезпечення підтримки евакуації працівників, які проживають, у зоні можливих військових дій або воєнних загроз, у т.ч. в районах розташування військових частин та інших об’єктів військової інфраструктури.

9. Про будь-які суттєві зміни в ситуації на території обслуговування прохання негайно повідомляти відповідальному програмному фахівцю Альянсу.

Подальші рекомендації та інформація буде оперативно розміщуватися на офіційній сторінці Альянсу у ФБ: https://www.facebook.com/AlliancePublicHealth

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України