facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу - квест на Контрактовій площі!

За ініціативою ВООЗ 24 березня відзначається, як Всесвітній день боротьби проти туберкульозу. Дата вибрана не випадково: в цей день, тільки в 1882 році, Роберт Кох відкрив туберкульозну бацилу – збудника небезпечного захворювання.

Кожен рік Партнерство задає теми кампаній, які націлені на повне викорінення небезпечної хвороби. В 2019 тема кампанії – “It’s time!” або «Час зупинити туберкульоз!». Символом всіх заходів та акцій було обрано годинник.

 

 

 

 До дня боротьби з туберкульозом МГО “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” ініціювала проведення квесту “Час дізнатися про туберкульоз!”. Цільовою аудиторію квесту було обрано студентську молодь, яка нещодавно потрапила в групи ризику захворювання на туберкульоз, та молодих професіоналів ( медиків та соціальних робітників), які надають послуги особам, хворим на туберкульоз або людям, ще з невиявленою хворобою. Квест проводився у співпраці з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

22 березня з 13.00 по 17.00 годину на Контрактовій площі в Києві відбувся квест “It’s time: Час дізнатися більше про туберкульоз!”. На старт вийшли 9 команд:

  1. Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" - "УУшники"
  2. Київський національний університет імені Тараса Шевченка - "СуперСоцПеди". 
  3. Київський національний університет імені Тараса Шевченка - "Дельфінчики” 
  4. Київський університет імені Бориса Грінченка - "Університетський коледж" 
  5. Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка - "Педагоні".
  6. Інститут людини Київського університету імені Бориса Грінченка – "Power girl".
  7. Товариство Червоного Хреста України - Червоний Хрест м. Київ.
  8. Національний університет "Києво-Могилянська академія" - "ШСРівці"
  9. НУБіП України, гуманітарно-педагогічний факультет - "Відкрите серце”.

Квест “Час дізнатися більше про туберкульоз!” дозволив молоді зі столичних ВНЗ перевірити існуючі та набути нові знання про шляхи інфікування, особливості лікування та профілактику туберкульозу. Крім того, захід на Контрактовій площі сприяв зниженню рівня стигматизації по відношенню до людей, хворих на туберкульоз. Квест відбувся у рамках Всеукраїнської акції «Час зупинити туберкульоз!» Партнерства «Зупинимо туберкульоз. Україна».

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України