facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Навчання з протидії булінгу

Чи пробували ви бодай раз зрозуміти, скільки людей може побачити ваше фото у соцмережах?

Розрахунок простий. Якщо, наприклад, у вас 500 друзів, і фото буде настільки цікавим, що кожен другий ним поділиться, то його побачать щонайменше 62500 людей. І у кожного із них ще якась кількість фоловерів.

А тепер уявіть, що на фото ваша дитина. Або учень чи учениця. Без одягу. Чи з домальованими у Photoshop чогось непристойного.

Такі ситуації далі частішають. Як їх попередити? Як навчити підлітків розрізняти жарти та насильство? Як навчити не бути співучасником насильства, якщо став його свідком? Як реагувати школі, соціальним службам і батькам?

Про все це ми говорили в Києві 22-24 листопада. LHSI «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» готувала тренерів, які навчатимуть підлітків розрізняти чотири види онлайн-насильства, вміти зупиняти його та навчати підлітків просити про допомогу, підтримувати тих, хто зіткнувся з кібербулінгом сексуального змісту особисто.

Тема, звісно, складна та емоційна, адже йдеться і про насильство онлайн, і про сексуальний зміст. Три дні педагоги, дитячі психологи, співробітники соціальних служб та активісти приміряли на себе ролі і кривдників, і спостерігачів, і постраждалих, шукали причини вчинків і бездіяльності, прокачували власні навички ненасильницького спілкування, грали та розробляли частини власних тренінгів, які проведуть для підлітків вже на початку 2022 року.

А також учасники тренінгу разом створювали ефективні та яскраві ідеї, які стануть основою інформаційної кампанії, що залучить підлітків Києва та Львівської областей, навчить їх не бути байдужими та безсилими в ситуаціях, пов’язаних із сексуальним онлайн насильством й бути свідомими в своєму онлайн-житті.Навчання з протидії булінгу
Навчання з протидії булінгу
Навчання з протидії булінгу
Навчання з протидії булінгу
Навчання з протидії булінгу
Навчання з протидії булінгу
Навчання з протидії булінгу
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України