facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Діти з ЛТІ допомогли в лікуванні кількох родин від туберкульозу. Проект «Тобі слід знати про туберкульоз»

Про те як допомога дітям із латентною туберкульозною інфекцією стала початком допомоги низці людей з туберкульозом у різних сім’ях  розповідає Світлана Семиволос, соціальна працівниця Рубіжанського міського центру надання соціальних послуг Рубіжанської міської ради:

У нас на обліку є сім’я в складних життєвих обставинах, де ми протестували дітей. Виявилось, що всі діти мають латентну туберкульозну інфекцію (ЛТІ). Дітям було призначене лікування. Поки йшло в лікування дітей, ми вирішили більш предметно попрацювати з сім’єю.

  • Надали їм всі інформаційні матеріали стосовно туберкульозі, багато розповіли про те, як профілактувати на майбутнє, як лікуватися, якщо виявлено туберкульоз (ТБ). Уся сім’я також пройшла обстеження на ТБ.

Після обстеження у матері виявили ТБ. Добре, що своєчасно, і лікарі її також змогли пролікувати. Але виявилось, що перед тим у неї був співмешканець. Ми змогли протестувати і його. У нього також було виявлено ТБ і проліковано. Потім лікарі ще виявили його зв’язки — рідні, друзі — серед яких також виявили людей з цією проблемою.

Таким чином, завдяки нашій роботі з дітьми з ЛТІ однієї родини, пролікували ряд людей з ТБ.  А до того ж ми надали дітям гуманітарну допомогу, мотиваційні набори та загалом підтримували, як могли, допоки вони цю проблему не подолали.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України