facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Вебінар-марафон «GE4U» триває

9 листопада 2021 року з 11:00 до 12:00 запрошуємо вас долучатися до вебінару гендерної експертки Елли Ламах «GE4U: Гендерні особливості, які необхідно враховувати для забезпечення рівних умов праці жінок та чоловіків».

У рамках цього вебінару розглянемо наступні питання:

  • процес прийому на роботу;
  • впровадження норм однакової оплати за рівнозначну працю;
  • створення умов для участі жінок у прийнятті рішень, залучення жінок до керівних посад;
  • поєднання роботи та сімейних обов’язків: підтримка відповідального батьківства (татівства та материнства); зменшення утисків чоловіків і жінок із сімейними обов’язками за використання відпустки для догляду за хворою дитиною або відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
  • запровадження ефективних програм кар’єрного зростання та підвищення кваліфікації.

Спікерка:

Елла Ламах, експертка з гендерної політики МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я», голова правління ГО «Центр розвиток демократії». Більше 20 років працює для впровадження політик у сфері сімейної та гендерної політики, запобігання насильству та торгівлі людьми. Організувала, розробляла і проводила тренінгові програми для керівників НУО, державних службовців і місцевих органів влади  з гендерної політики та створення гендерно-чутливих послуг, публічного виступу.

Вебінар-марафон організовує МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) в рамках проєкту Ge4U: Гендер для профспілок в енергетиці», який реалізується за підтримки USAID: Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) та спрямований на збільшення потенціалу профспілок енергетичного сектору просувати гендерно-чутливої політики та створювати сприятливі умови праці на енергетичних підприємствах України.

Участь у вебінарах безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Чекаємо на вас 9 листопада 2021 року об 11:00 на платформі платформі ZOOM LHSI.

 

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України