facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Жінки-лідери в енергетиці: Пері Лінн Джонсон

Пері Лінн Джонсон (Peri Lynne Johnson), від 2011 й дотепер директор Офісу з юридичних питань МАГАТЕ.
Після вивчення французької літератури та міжнародного права, а потім здобуття ступеня доктора юриспруденції в Harvard Law School в 1991 році, Пері Лінн Джонсон наразі є директором Офісу з правових питань МАГАТЕ та найдовшим юридичним радником в історії МАГАТЕ. Натхненна батьком, адвокатом із цивільних прав, вона продовжила вивчення права і вже понад 27 років працює в системі Організації Об’єднаних Націй, після короткого перебування в приватній юридичній фірмі.
Після посади Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців та Управління юридичних питань секретаріату Організації Об’єднаних Націй до Юридичного бюро Програми розвитку ООН Пері зацікавилася діяльністю МАГАТЕ щодо нерозповсюдження та сприяння використанню ядерної техніки для мирних цілей.
Окрім власної пристрасті до роботи, до передумов свого успіху Пері відносить також:
  • підтримку колишніх керівників та їх віру в її навички та здібності;
  • політику підтримки в догляді за дітьми в організаціях, де вона працювала, що спрощувало поєднання роботи та материнства.
Порада Пері для молодих жінок і майбутніх лідерок:
«приділити час послідовному освоєнню того, що від вас вимагається. Будьте відкритими для навчання, до нових викликів, до життя в інших країнах».

Підготовлено за матеріалами сайту МАГАТЕ 

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України