facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Стипендії для жінок в енергетиці

Міжнародна агенція з атомної енергії (МАГАТЕ) прагне збільшити представництво жінок як у ядерній сфері загалом, так і в МАГАТЕ зокрема, взявши на себе зобов’язання до 2025 року досягти гендерного паритету — 50 % чоловіків та 50 % жінок.

Для досягнення та підтримки гендерного паритету МАГАТЕ працює над створенням сприятливого робочого середовища, в якому кожен відчуває себе затишно0 і може розвиватись незалежно від раси, етнічної приналежності, релігії, статі, сексуальної орієнтації, фізичних здібностей чи будь -яких інших характеристик.

Як наголошує Генеральний директор МАГАТЕ, Рафаель Маріано Гроссі, «гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок лежать в основі цілей сталого розвитку, і вони є життєво важливими для повної реалізації прав і потенціалу кожного. Ці основні цілі також повинні бути основою нашої роботи в МАГАТЕ».

На шляху досягнення гендерної рівності вирішальне значення має інституційна підтримка, — вважають в Агенції. Тому одним із кроків стало заснування Програми стипендій Марії Склодовської-Кюрі для жінок. З моменту свого запуску Програма отримала 6,8 мільйонів євро фінансування від держав-членів МАГАТЕ і присудила стипендії 100 студенткам з усього світу.

Програма стипендій Марії Склодовської-Кюрі (MSCFP) має на меті сприяти збільшенню кількості жінок у ядерній сфері, підтримуючи інклюзивну робочу силу як чоловіків, так і жінок, які роблять внесок та сприяють глобальним науково-технічним інноваціям. Відібрані студентки отримують стипендію на магістерські програми з ядерних досліджень в акредитованих університетах. Їм також надається можливість пройти до 12 місяців стажування за сприяння МАГАТЕ.

Термін подачі заявок наразі відкритий та завершиться 30 вересня 2021 року. Більше про заявку та умови читайте за цим посиланням.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України