facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Пілотування запровадження гендерного підходу в енергетичній галузі України: початок

16 та 19 березня п.р. відбулися круглі стіл щодо запровадження гендерного підходу на Запорізькій АЕС (м. Енергодар) та членськими організаціями Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України (Харківська область), що є пілотними територіями проекту.

Даний захід було проведено у рамках проєкту «Ge4U: Гендер для профспілок в енергетиці», що реалізовується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» разом з USAID Проєктом енергетичної безпеки (ПЕБ) до кінця лютого 2022 року, у співпраці з двома провідними профспілковими організаціями енергетичної галузі: Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України і Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України.

Метою круглих столів було обговорення на пілотних територіях проекту Кодексу етики та гендерних принципів в енергетичній галузі України; просування та втілення гендерно-чутливої політики та програм.

«Цей проект з’явився у потрібну мить в потрібному місці та стане великою допомогою нашим профспілковим організаціям у впровадженні гендерних політик на наших підприємствах, як невід’ємної частини колективних договорів» - зауважив заступник Голови Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України Павло Прудніков.

«Користуючись можливістю, ми пропонуємо у подальшому напрацювати проект «Антидискримінації у сфері праці» з допомогою якого вирішуватимуться проблеми молоді, людей старшого віку, людей з інвалідністю у сфері праці» - запропонував заступник Голови Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України Сергій Українець.

У заході взяли участь: експерти проекту, профспілкові лідери, активісти первинних профспілкових організацій та інші зацікавлені експерти та експертки.

МГО “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” планує подальшу роботу в рамках проекту з розробки Посібника з гендерної рівності, підтримки гендерних комітетів та інформаційну кампанію з гендерної рівності на робочих місцях.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України