facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Запровадження гендерного підходу в енергетичній галузі України

24 лютого 2021 року відбувся круглий стіл на тему: «Запровадження гендерного підходу в енергетичній галузі України».

Даний захід було проведено у рамках проєкту «Ge4U: Гендер для профспілок в енергетиці», що реалізовується МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» разом з USAID Проєктом енергетичної безпеки (ПЕБ) до кінця лютого 2022 року, у співпраці з двома провідними профспілками енергетичної галузі: Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України і Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України.

Метою круглого столу було обговорення проекту Кодексу етики та гендерних принципів в енергетичній галузі України; просування та втілення гендерно-чутливої політики та програм на підприємствах галузі. Наступні кроки – діалог з регіонами щодо шляхів запровадження Кодексу етики та гендерних принципів на підприємствах енергетичної галузі.

Впровадження гендерно-чутливих підходів у сфері праці, в тому числі на підприємствах енергетичної галузі відповідає Цілям сталого розвитку, безпосередньо Цілі 5 “Запровадження гендерної рівності” та  Цілі 8 “Гідна праця та економічне зростання”, а також підтримує курс нашої держави на підтримку міжнародної ініціативи рівних прав і можливостей для всіх «Партнерства Біарріц», учасником якої стала Україна наприкінці 2020 року.

МГО Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я планує й надалі підтримувати зусилля партнерів соціального діалогу – профспілок та роботодавців на шляху до просування рівних можливостей.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України