facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

Робота в Станиці Луганській в проєкті "Тобі слід знати про туберкульоз!"

Триває гаряча пора для соціальних та медичних працівників. Кожного дня збільшується кількість пацієнтів з COVID-19. Всі насторожено сконцентровані в цей час саме на виявленні симптомів цієї хвороби, щоб вчасно виявити та організувати всі заходи задля попередження та стримування розповсюдження інфекції, що дійсно дуже важливо, проте користь проекту «Тобі слід знати про туберкульоз!», який реалізує МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI) за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» в рамках гранту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, вкотре доводить свою ефективність та доцільність зараз, можливо навіть більше, ніж будь-коли. Нещодавно, наприклад трапилась така ситуація.

До Центру соціальних служб звернувся чоловік, який мешкає у станиці Луганській, як тимчасово переміщена особа з непідконтрольної території. За його словами, не дивлячись на кашель, до лікарні намагається не звертатися, бо «все гаразд зі здоров’ям», тому профілактичних оглядів лікаря або ФЛГ, звісно не було вже багато років. Цього разу, після опитування соціальним працівником проекту, нажаханий новинами про спалах коронавірусної хвороби, Іван таки вирішив звернутися до медиків зі скаргами, які, в першу чергу взято до уваги для діагностування COVID-19, але при цьому з’ясувалося, що йому необхідна консультація фтизіатра.  Та недаремно. 

Професійні дії лікаря обов’язково приводять до позитивних результатів. Пацієнт пройшов курс безкоштовного лікування, зараз перебуває на «Д»-обліку» у лікаря-фтизіатра, тобто під постійним контролем динаміки одужання. Наразі з пацієнтом все гаразд.

А проект «Тобі слід знати про туберкульоз!» допомагає швидко та ефективно скоординувати дії клієнтів силами чуйних соціальних працівників та найкращих лікарів!

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України