facebook
twitter
youtube
mail
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19

LHSI надає допомогу юристам ФПУ під час епідемії коронавірусу

В рамках програми “Людяність та взаємодопомога”, спільної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження” і Представництва Європейського Союзу в Україні, наша організація МГО “Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” (LHSI) у партнерстві з Федерацією професійних спілок України (ФПУ) впроваджує проєкт "Захист трудових прав працівників під час епідемії коронавірусу". Мета цього проекту - збільшити потенціал юристів ФПУ щодо захисту трудових прав членів профспілок під час епідемії коронавірусу в Україні. Головна цільова аудиторія  проекту - юристи ФПУ, які надають правову допомогу в регіонах та захищають трудові права працівників, а також інспектори з охрони праці.

11 листопада цього року команда LHSI провела першу установчу зустріч з представниками ФПУ для узгодження технічних питань проєкту, графіку виконання поставлених завдань та необхідну зовнішню експертизу. Так, було домовлено, що експерти проєкту проведуть вивчення типових випадків порушення прав працівників або дискримінації на робочому місці, пов’язану з епідемією коронавірусу. А також буде розроблено та представлено для юристів та правозахисників ФПУ на семінарі Посібник з охорони праці та захисту прав під час викликів епідемії коронавірусу в Україні.

Федерація Профспілок України - ФПУ, головний партнер МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» в реалізації цього проєкту. ФПУ має розгалужену мережу правових центрів, де працюють юристи профспілки. Через виклики пандемії коронавірусу значно збільшилась кількість звернень по юридичну допомогу до правових центрів ФПУ з питань захисту трудових прав, особливо під час соціально-економічних проблем в різних галузях економіки пов'язаних з протидією розповсюдження коронавірусу COVID 19.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»
+38 044 290 29 10
+38 044 290 29 19
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України